سوالات رایج

برای مشاهده پاسخ روی عنوان سوال کلیک نمایید

لیست سوالات عمومی آنتی ویروس ها

 

تفاوت آنتی ویروس اورجینال و غیر اورجینال در چیست؟

آنتی ویروس اورجینال همان گونه که از نامش پیداست، معتبر بوده و دارای لایسنس از شرکت مرجع می باشد. در آنتی ویروس ها و به طور کلی برنامه هایی که شرکت های سازنده بابت استفاده از مشتریان هزینه ای را دریافت می نمایند، لایسنس به معنای داشتن حق اجازه استفاده از محصول می باشد.

آنتی ویروس هایی که غیر اورجینال هستند از آنجایی که توسط شرکت مرجع به رسمیت شناخته نمی شوند در دریافت آپدیت های کامل و متداول و شناسایی انواع و اقسام بدافزارها با مشکل مواجه می شوند. این در حالی است که آنتی ویروس های اورجینال به صورت مستمر از سرورهای شرکت مرجع آپدیت دریافت نموده و دستگاه کاربر را به صورت آنی و در لحظه محافظت می نمایند.

آپدیت شدن آنتی ویروس ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا در هنگام آپدیت شدن، اطلاعاتی نظیر امضاهای ویروس های جدید شناخته شده و بسیاری اطلاعات دیگر در خصوص ویروس ها و تهدیدات نو و بدیع دریافت می گردد. روزانه بیش از هزاران ویروس و تهدیدات جدید در جهان متشر می شوند و شرکت های بین المللی معتبر تولید کننده ی آنتی ویروس ها لابراتواری دارند که در آن ها متخصصان به شناسایی و بررسی تهدیدات مختلف می پردازند تا اطلاعات مربوطه به بدافزارهای جدید را در قالب آپدیت های مستمر در اختیار آنتی ویروس ها قرار دهند تا سیستم کاربرانشان همواره امن بماند.

نکته ی مهم دیگر در خصوص آنتی ویروس ها این است اگر شما آنتی ویروس اورجینال خود را از شرکت هایی که نماینده رسمی فروش آن ها هستند دریافت نمایید، در صورت بروز مشکلی خاص آن شرکت ها متعهد هستند در سریع ترین زمان ممکن اقدام به برطرف نمودن مشکل روی داده برای شما نمایند و راهکار مناسب را به شما ارائه دهند ولی برای آنتی ویروس های غیر معتبر در صورت بروز هرگونه مشکل، هیچ گونه تعهدی نسبت به برطرف شدن مشکل شما وجود نخواهد داشت.

بهترین راهکار امنیتی برای سیستم های خانگی چیست؟

همانگونه که می دانیم افراد گوناگون انتظارات متفاوتی از محصولات امنیتی دارند. از این رو کاربران پیش از تهیه ی آنتی ویروس می توانند ضمن آگاهی یافتن از نیاز های خود به دنبال راهکاری باشند که به کمک آن بتوانند آن نیازها را برطرف نمایند.

شرکت رایان پزشک به منظور آسان شدن فرآیند انتخاب آنتی ویروس مورد نیاز کاربران اقدام به فراهم آوردن اطلاعات در خصوص تمامی آنتی ویروس های ارائه شده و مقایسه های مربوطه نموده است و کاربران با مطالعه ی آن موارد می توانند بررسی نمایند که کدامین آنتی ویروس ها می توانند پاسخگوی نیازشان باشند.

از جمله مواردی که کاربران می بایست قبل از انتخاب آنتی ویروس به آن توجه نمایند می توان به؛ میزان تاثیر بر روی سیستم، توانایی شناسایی تهدیدات گوناگون، آسانی کارکرد، قابلیت های اضافی و... اشاره نمود.

تفاوت نسخه ی خانگی و شرکتی راهکارهای امنیتی در چیست؟

نسخه های خانگی و شرکتی راهکارهای امنیتی همان گونه که از نامشان پیداست به ترتیب برای کاربران خانگی و شرکتی در نظر گرفته شده اند.

به این صورت که شرکت ها و سازمان ها برای محافظت از سرورها و کارمندان خود از راهکارهای(آنتی ویروس) شرکتی استفاده می نمایند که برای مدیریت شدن توسط مدیر شبکه دارای کنسول مدیریتی هستند.

کاربران خانگی برای محافظت از سیستم های خانگی خود از آنتی ویروس های خانگی استفاده می نمایند. آنتی ویروس های خانگی به این صورت هستند که مختص کاربران عمومی که نیاز به مدیریت و اجرای سیاست های مدیریتی بر روی آن ها ندارند در نظر گرفته شده است.

مفهوم از تعداد کاربرهای یک لایسنس چیست؟

تعداد کاربرهای یک لایسنس به معنای تعداد آنتی ویروس هایی است که می توان به وسیله ی آن لایسنس فعال نمود.

برای مثال شما به کمک یک لایسنس دوکاربره می توانید دو آنتی ویروس را فعال نمایید و به عبارتی از آن لایسنس می توانید برای محافظت ازدو دستگاه استفاده نمایید.

تعداد دفعات مجاز برای استفاده از هر لایسنس چندبار می باشد؟

از یک لایسنس تنها می توان به منظور فعالسازی آنتی ویروس بر روی سیستم هایی به اندازه تعداد کاربر آن لایسنس استفاده نمود و از آنجایی که تمامی لایسنس های ارائه شده از جانب شرکت رایان پزشک با اصالت و معتبر هستند در صورت استفاده بیش از تعداد مجاز از یک لایسنس، لایسنس مربوطه از جانب شرکت مرجع غیر فعال خواهد شد.

برای مثال؛ اگر شما محصول کسپرسکی اینترنت سکیوریتی(Kaspersky Internet Security) 2کاربره را تهیه نموده اید، از آن لایسنس می توانید برای محافظت از 2 دستگاه استفاده نمایید و در صورت استفاده از آن لایسنس به منظور فعالسازی برای مثال 3 دستگاه، لایسنس مذکور از جانب شرکت مرجع متوقف می شود.

علاوه بر موارد فوق، در لایسنس های شرکت کسپرسکی(Kaspersky) به دلیل حساسیت نسبت فعالسازی این لایسنس ها اگر شما بیش از دو بار از یک لایسنس برای فعال سازی استفاده نمایید، آن لایسنس بلاک خواهد شد.

در مجموع، از یک لایسنس تنها به تعداد کاربرهای آن می توان از سیستم های گوناگون محافظت نمود.

به طور مثال؛ آنتی ویروس سه کاربره برای محافظت از سه دستگاه در نظر گرفته شده است، آنتی ویروس پنج کاربره برای محافظت از پنج دستگاه در نظر گرفته شده است و... .

بر اساس سیاست های موجود شرکت های بین المللی تمامی لایسنس های ارائه شده در خاورمیانه مختص به محدوده جغرافیایی خاورمیانه می باشند. لذا کاربر هنگام فعالسازی لایسنس ها می بایست در محدوده جغرافیای خاورمیانه باشد. اما پس از فعال نمودن محصول در صورت خروج از خاورمیانه و برای دریافت آپدیت هیچ گونه محدودیتی برای کاربران وجود ندارد.

از این رو تمامی کاربران در هنگام فعالسازی محصول می بایست برنامه هایی که آی پی آن ها را تغییر می دهند(نظر برنامه های مربوطه به باز نمودن سایت های فیلتر) را غیرفعال نمایند تا مکان واقعی آن ها که خاورمیانه می باشد، مورد شناسایی قرار بگیرد.

سابقه فعالیت رایان پزشک چیست؟

شرکت رایان پزشک با بیش از 4 سال سابقه فعالیت در حوزه توزیع و پیاده سازی راهکارهای امنیتی توانسته است اعتماد طیف وسیعی از مشتریان خانگی و شرکتی را به خود جلب نماید.

این شرکت تاکنون مفتخر به ارائه ی راهکار امنیتی به هزاران مشتری خانگی و نیز صدها شرکت، دانشگاه، بیمارستان، کارخانه و سازمان دولتی شده است.

شرکت رایان پزشک توانسته است تا در سال های فعالیت خود بدون کوچکترین هزینه تبلیغاتی اقدام به جذب مشتریان خانگی و شرکتی بسیاری نماید که این خود مصداق بارز شعار" مشتری، مشتری می آورد" می باشد.

نحوه پشتیبانی محصولات خریداری شده چگونه می باشد؟

از آنجایی که شرکت رایان پزشک نماینده رسمی آنتی ویروس هایی است که عرضه می نماید، برای تمام آنتی ویروس های ارائه شده پشتیبانی و خدمات پس از فروش تا پایان زمان مدت اعتبار لایسنس در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

برخورداری از پشتیبانی و خدمات پس از فروش در زمینه ی راهکارهای امنیتی(آنتی ویروس ها) از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. زیرا کاربران ممکن است در مراحل مختلفی نظیر؛ تهیه، راه اندازی و استفاده از آنتی ویروس با مشکلات احتمالی مواجه شوند.

برخی از مشکلاتی که برای کاربران به وجود می آیند، تنها به کمک نمایندگان شرکت های تولید کننده ی آنتی ویروس برطرف می گردند و از آنجایی که شرکت رایان پزشک نماینده رسمی تمام آنتی ویروس هایی است که به مشتریان خود عرضه می نماید، در صورت بروز مشکلات خاص نسبت به مکاتبه با شرکت های مرجع اقدام نموده و به رفع مشکل اقدام می پردازد. شرکت رایان پزشک با تیم متخصص، دلسوز و با تجربه در زمینه پشتیبانی و پیاده سازی راهکارهای امنیتی می تواند در اسرع وقت مشکلات احتمالی روی داده برای مشتریان را بر طرف نماید و نسبت به ارائه ی راه حل مناسب اقدام نماید.

آیا رایان پزشک قیمتی رقابتی را به مشتریان خود ارائه می دهد؟

شرکت رایان پزشک خود نماینده رسمی تمامی محصولاتی است که عرضه می نماید و به صورت مستقیم و بدون واسطه اقدام به فروش تمامی محصولات ارائه شده می کند. طبق گفته بسیاری از مشتریان ما، شرکت رایان پزشک نسبت خدمات عرضه شده خود قیمت بسیار رقابتی را به کاربران خود پیشنهاد می دهد.

از آن سو که شرکت رایان پزشک نماینده ی ثبت شده و رسمی شرکت هایی است که محصولاتش را عرضه می نماید، خود یکی از بزرگترین توزیع کنندگان آنتی ویروس به شرکت ها و فروشگاه های آنلاین می باشد و به همین دلیل می تواند قیمتی رقابتی تر درمقایسه با بسیاری از شرکت های دیگر در اختیار مشتریان خود قرار بدهد و رضایت مشتریان خود را در این خصوص کسب نماید.

چگونه می توان از تخفیف ها و فروش های ویژه ی شرکت رایان پزشک اطلاع یافت؟

شرکت رایان پزشک به منظور جلب رضایت مشتریان خود اقدام به برگزاری جشنواره ها و در نظر گرفتن تخفیف ویژه برای محصولات می نماید.

تمامی مشتریان رایان پزشک در صورت تمدید محصول خود از تخفیف ویژه تمدید که برای آن ها در نظر گرفته شده است برخوردار خواهند شد.

شرکت های مرجع تولید کننده آنتی ویروس نیز طرح هایی برای فروش محصولات در دوره هایی از سال قرار می دهند و از آنجایی که شرکت رایان پزشک نماینده ی رسمی تمام آنتی ویروس هایی است که عرضه می نماید ، علاوه بر فروش های ویژه خود، به برگزاری فروش های ویژه تولیدکنندگان آنتی ویروس می پردازد.

برای اطلاع یابی از فروش های ویژه محصولات رایان پزشک و تخفیف های دوره ای می توانید از طریق سایت رایان پزشک و شبکه های اجتماعی این شرکت به خبر های جدید و پیشنهادات ویژه دسترسی پیدا نمایید.

در صورت مواجه شدن با مشکل در هنگام خرید و یا تمدید محصول چه باید کرد؟

خرید یا تمدید محصولات از سایت رایان پزشک صورت می گیرد و بسیار آسان است. به منظور خرید یا تمدید محصولات شما عزیزان می بایست به منوی فروشگاه سایت رایان پزشک مراجعه نمایید و بنا به نوع محصولی که می خواهید(خانگی-موبایل) اقدام به خرید یا تمدید محصول مورد نظرتان نمایید.

در صورت وجود ابهام یا مشکل در خرید یا تمدید، شما عزیزان می توانید با بخش فروش شرکت رایان پزشک تماس برقرار نمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.

چگونه می توان از سایت شما تمدید محصول انجام داد؟

برای تمدید محصول شما می توانید به سایت رایان پزشک مراجعه نمایید و در منوی فروشگاه به بخش تمدید رفته و محصول خود را تمدید نمایید و از تخفیف تمدید در نظر گرفته برای شما بهره مند شوید.

تخفیف تمدید چیست و این تخفیف شامل چه افرادی می شود؟

اگر شما قصد تمدید محصول تهیه شده را دارید می توانید در سایت رایان پزشک در منوی فروشگاه به بخش تمدید بروید و از تخفیف مخصوص تمدید که برای شما در نظر گرفته شده است برخوردار شوید.

برای برخوردار شدن از تخفیف تمدید نیاز نیست که فقط آنتی ویروسی را که خریداری نموده بودید را تمدید کنید بلکه در صورت تمایل می توانید در زمان تمدید آنتی ویروس دیگری را انخاب نمایید و از تخفیف تمدید بهره مند گردید.

کد تخفیف چیست و چگونه می توان از آن استفاده نمود؟

کد تخفیف کدی است که برای ارائه ی تخفیف ویژه به مشتریان در نظر گرفته شده است. به این صورت که کاربران با استفاده از آن کد در زمان خرید از تخفیف در نظرگرفته شده بهره مند می گردند.

نحوه ی استفاده از کد تخفیف به این صورت است که کاربران پس از انتخاب آنتی ویروس مورد نظر خود و ورود به بخش محاسبه هزینه ها در محل مشخص شده کد تخفیف خود را وارد می نمایند و از تخفیف در نظر گرفته شده بهره مند می گردند.

روش دریافت لایسنس خریداری شده چگونه است؟

برای سهولت مشتریان تمامی لایسنس های تهیه شده از دو طریق پیامک و پست الکترونیکی برای کاربران ارسال می گردد.

اگر شما پیامک های تبلیغاتی شماره همراه خود را بسته باشید، نمی توانید پیامک حاوی لایسنس را دریافت نمایید. بنابراین برای دریافت لایسنس خود می بایست صندوق دریافت پست الکترونیکی(ایمیل(

خود را بررسی نمایید. در صورت بررسی نمودن صندوق دریافت ایمیل خود و عدم مشاهده ایمیل رایان پزشک، ایمیل های اسپمتان را نیز بررسی نمایید.

چگونه از قابلیت ها و حداقل سیستم مورد نیاز نصب هر آنتی ویروس آگاهی یافت؟

شما با مراجعه به انتهای صفحه ی هر محصول می توانید اطلاعاتی نظیر؛ ویژگی ها، قابلیت ها، مقایسه و حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب هر یک از محصولات را کسب نمایید.

برنامه (نرم افزار) آنتی ویروس را از کجا می توان دریافت نمود؟

شما می توانید با مراجعه به سایت رایان پزشک اقدام به دانلود نمودن برنامه آنتی ویروس مورد نظر خود نمایید.

نکته ای که شما عزیزان می بایست به آن دقت بسیاری نمایید این است که در هنگام دانلود تنها نسخه آنتی ویروسی را که تهیه نموده اید را دانلود کنید. زیرا اگر نسخه ی آنتی ویروس اشتباه را دانلود نمایید در زمان فعال سازی محصول با مشکل رو به رو خواهید شد.

سایت رایان پزشک> منوی پشتیبانی وآموزش در بالای سایت>دانلودها>دانلود آنتی ویروس>نسخه آنتی ویروس مورد نظر

 

پرسش و پاسخ سوالات تخصصی آنتی ویروس

 

سوالات مرتبط با نصب و فعالسازی

ای ست

1. حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب محصول ای ست (eset) چیست؟

2. چگونه فایل نصبی آنتی ویروس ای ست (eset) را دانلود نماییم؟

3. چگونه آنتی ویروس ای ست(eset) را نصب و فعالسازی نماییم؟

4. چگونه یوزرنیم (Username) و پسوورد (Password) را به کد فعالسازی تبدیل نماییم؟

5. در صورت بروز مشکل هنگام نصب محصول ای ست (eset) چه می بایست کرد؟

6. در صورت بروز مشکل هنگام فعالسازی محصول ای ست چه باید کرد؟

اویرا

حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب آنتی ویروس اویرا چیست؟

حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب آنتی ویروس اویرا چیست؟

فایل نصبی آنتی ویروس اویرا را از چه طریقی دریافت نماییم؟

لایسنس کی اویرا که برای فعالسازی دریافت می نماییم به چه صورت است؟

چگونه آنتی ویروس اویرا را نصب و فعالسازی نماییم؟

در صورت بروز مشکل هنگام نصب آنتی ویروس اویرا چه می بایست کرد؟

در صورت بروز مشکل هنگام فعال سازی محصول چه می بایست کرد؟

چگونه لایسنس جدید را به منظور تمدید وارد نرم افزار اویرا نماییم؟

بیت دیفندر

حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب محصول بیت دیفندر چیست؟

چگونه فایل نصبی آنتی ویروس بیت دیفندر را دانلود نماییم؟

چگونه آنتی ویروس بیت دیفندر را نصب و فعالسازی نماییم؟

در صورت بروز مشکل هنگام نصب آنتی ویروس بیت دیفندر چه باید کرد؟

در صورت بروز مشکل در هنگام فعالسازی آنتی ویروس بیت دیفندر چه می بایست کرد؟

درباره ما

شرکت رایان پزشک فعالیت خود را با هدف ارائه راهکارهای امنیتی و شبکه ای و ارائه محصولات اورجینال مرتبط در تهران آغاز نمود و هم اکنون با بیش از 18000 مشتری در زمینه های مختلف از قدرت های این عرصه در ایران می باشد که این عدد نشانگر میزان رضایت مشتریان گرامی می باشد.

تماس ها

تلفن ویژه: 02171348
ارتباط با واحد فروش:
کارشناس شرکتی داخلی-105 : 09120379773
کارشناس شرکتی داخلی-106 : 09120748239
کارشناس خانگی داخلي-115 : 09129579603
ارتباط با واحد پشتیبانی:
کارشناس فنی داخلی-102 : 09120379771
ارتباط با مدیر داخلی:
داخلی-101 : 09120748238

نشانی

آدرس : تهران - میدان رسالت-خیابان هنگام-ابتدای طاهرخانی-پلاک 34 واحد 3
تلفن: 71348 (021)
فکس : 71348 (021) داخلی 5 
حل مشکلات رایانه ای:
تماس از شهرستان: 9099071636
تماس از تهران: 9092305831

نماد اعتماد الکترونیک ستاد ساماندهی

  logo-samandehi

 .

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رایان پزشک می باشد.هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز می باشد

طراحی و اجرا : حمید لواسانی

help | shop online home  |buy corporate antivirus  |  free edu